Bonie elewacyjne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10


Bonie elewacyjne narożne to produkt, który nie powinien zostać pominięty, jeślibonie elewacyjne narożne zależy nam na ciekawym wykończeniu elewacji. Elementy te znacznie podnoszą atrakcyjność budynku i stwarzają szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o efektowną aranżację. Nie ulega wątpliwości, że niemal każdy z nas lubi wyróżniać się w tłumie. Wygląd zewnętrzny, ubrania, samochody, wystrój wnętrza, ale też elewacji budynku to sposoby, by zwrócić na siebie uwagę i podkreślić indywidualizm. Bonie to architektoniczny element, który może w tym znacznie pomóc i spowodować, że nasza nieruchomość będzie przyciągać wzrok sąsiadów, przechodniów i całej dzielnicy.W tym tekście opiszemy więc jak te produkty powstają, jaka jest ich specyfikacja i w jaki sposób są wykorzystywane oraz montowane na budynkach. Sprawdzimy też jak kształtują się ceny i którego producenta warto wybrać. Zachęcamy do lektury!

Bonie Elewacyjne Galeria

Bonie Elewacyjne mogą być w różnoraki sposób umieszczane na elewacji, co pokazuje nasza Galeria. Bonie posiadają różne wzory i rozmiary. Można je dowolnie zestawiać na ścianach i dowolnie rozmieszczać na ich powierzchni. Atrakcyjnie i ciekawie wyglądają bonie umieszczane naprzemiennie lub też fuzje dwóch różnych modeli obok siebie. Tak naprawdę możliwości stylistyczne są bardzo szerokie i ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia czy też rozmieszczenie oraz budowa obiektu.Co warte podkreślenia, bonie styropianowe są bardzo łatwe w montażu. Wystarczy je przykleić do oczyszczonej powierzchni ściany. Nie będzie konieczne użycie kołków, wiertarki czy innych tego typu narzędzi i sprzętów. Bardzo często też obchodzi się bez pomocy fachowców od wykończeń. Jeśli jesteśmy choć troszkę wprawieni w pracach wykończeniowych, to bez problemów powinniśmy sobie poradzić z aplikacją boni na ścianie. Nasze produkty są wytworzone w oparciu o najnowsze technologie. Dlatego też są one bezpieczne dla otoczenia i użytkowników, wytrzymałe i lekkie. To wszystko sprzyja szybkiemu i sprawnemu montażowi.

Bonie styropianowe Zewnętrzne

Bonie styropianowe Zewnętrzne wykonywane są ze styropianu EPS 200 i pokrywane masą sztukatorską, czyli mieszaniną kruszywa kwarcowego i akrylowej żywicy. Dzięki temu świetnie radzą sobie w warunkach zmiennej pogody. Nie ma znaczenia, czy panuje zimy czy lato. Nie ma też znaczenia, czy na nasze bonie pada śnieg lub deszcz czy świeci mocne słońce. Właściwości produktu powodują, że pozostaje on obojętny na atmosferyczne warunki panujące na dworze. A przy tym elementy sztukateryjne służą wiele lat bez konieczności systematycznej konserwacji.Jak kształtują się ceny tych komponentów? Weźmy pod lupę najbardziej doświadczonego i uznanego producenta sztukaterii elewacyjnej w Polsce, czyli firmę Decor System. Posiada on dwa rozmiary boni. Mniejszy ma 25 x 25 x 5 centymetrów i kosztuje 39 złotych za sztukę. Większy natomiast ma wymiary 25 x 40 x 5 centymetrów i kosztuje 46 złotych za sztukę. Jak więc Państwo widzicie, ceny są bardzo atrakcyjne i na każdą kieszeń.

Bonie na elewacji

Bonie na elewacji różnorodnych budynków pojawiały się już w dawnych czasach. Z biegiem lat ta forma ozdabiania budynków nie zaniknęła. Można wręcz powiedzieć, że przeżywa obecnie swój rozkwit dzięki rozwojowi nowoczesnej sztukaterii. Jeszcze nigdy zdobienie nieruchomości w wytworny sposób nie było tak łatwe, szybki i skuteczne. Nie musisz wykuwać boni z kamienia czy tynku tak, jak miało to miejsce w odległych czasach. Dziś wystarczy, że wybierzesz swój wymarzony wzór i zamówisz go za pośrednictwem internetu w naszym sklepie. Następnie dotrze do Ciebie przesyłka i będziesz mógł przystąpić do prac adaptacyjnych. Jeśli macie Państwo pytania o nasze produkty, serdecznie zachęcamy do kontaktu!