Pilastry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 32


Pilastry elewacyjne – styropianowa dekoracja zewnętrzna

Elewacja domu dla każdego jest bardzo istotnym elementem do wykończenia, do przyozdobienia. Nic w tym dziwnego – każdy właściciel domu chce, by zewnętrzna fasada prezentowała się bezbłędnie i zachwycająco. Pilastry styropianowe to element dekoracyjny, który może przypaść do gustu właśnie Tobie. Zazwyczaj montuje się je w okolicach drzwi wejściowych, jako ozdoba otworu drzwiowego. Łączy się je z bazą oraz głowicą, dzięki czemu całość prezentuje się niczym kolumna w wersji płaskiej. Pilastry elewacyjne prezentują się nietuzinkowo, nadają całemu budynkowi dość oryginalnego charakteru. Pilastry elewacyjne to element sztukateryjny. Oferowane pilastry w naszym sklepie produkowane są z bardzo wytrzymałego styropianu najwyższej klasy, czyli EPS 200. Jest to solidne, bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne tworzywo, któremu nie straszne uderzenie piłką przez dzieci czy ulewne deszcze, poprzedzone ostrym słońcem. Pilastry elewacyjne świetnie nadają się więc na ozdobę domu, ponieważ nie żółkną, nie kruszą się, są trwałe, odporne i przez wiele lat są w stanie utrzymać swój świetny wygląd.

Inne funkcje pilastrów elewacyjnych – zalety tego rozwiązania

Pilastry elewacyjne, choć może tego po nich nie widać, zamiast jedynej funkcji dekoracyjnej, mogą pochwalić się także innymi funkcjami, do których należy funkcja ochronna. Pilastry stanowią często dodatkową ochronę oraz zabezpieczenie dla elewacji. Ich świetne właściwości gwarantują odporność przed ogniem, a dodatkowo również przez innymi, nie do końca dobrymi warunkami pogodowymi. Pilastry elewacyjne są również odporne na zabrudzenia. Stanowią solidną, pięknie prezentującą się dekoracją elewacji. Ich montaż jest niezwykle prosty, bardzo łatwy, wystarczy nieco chęci, odpowiednie narzędzi i klej wysokiej jakości, by móc zrezygnować z zamawiania firmy montażowej do tak prostego zajęcia. Dzięki pilastrom, prestiż oraz estetyka budynku szybko i skutecznie wzrośnie, warto więc się na nie skusić, jeśli tylko jest taka możliwość.

Pilastry elewacyjne – dlaczego warto się na nie skusić?

Pilastry służą głównie do umieszczania na zewnętrznych częściach budynku. To tam sprawdzają się najlepiej. Dzięki tak prostym, a zarazem wspaniałym, przełomowym elementom można całkowicie odmienić wygląd oraz charakter całej nieruchomości. Dom będzie prezentował się znacznie inaczej, jeśli skorzystasz z tak wspaniałych dodatków, jakimi są pilastry. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym będziesz w stanie skomponować cudowną dekorację swojej elewacji. Komponenty te są w stanie utworzyć niesamowity wizualnie koncept, którym zachwycać się będą nie tylko goście i przechodnie, ale cała rodzina chętnie będzie wracać do tak wykończonego domu. Chcesz skutecznie wyróżnić swój dom na tle innych, bardzo do siebie podobnych? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty i zdecyduj się na pilastry elewacyjne wykonane z EPS 200, które będą w idealnym stanie nawet kilka dobrych lat.