Gzymsy elewacyjne zewnętrzne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33


Gzymsy Elewacyjne Zewnętrzne znane są w architekturze już od zamierzchłychgzymsy elewacyjne czasów. Niegdyś stanowiły przede wszystkim funkcję ozdobną, przyjmując niecodzienne kształty i zdobienia. Dziś producenci stawiają bardziej na funkcjonalność i proponują swoim klientom gzymsy funkcjonalne i proste, nie pozbawione jednak dawnego uroku. Produkty tego typu mogą być umieszczane w wielu miejscach elewacji, dlatego też stwarzają szerokie możliwości aranżacyjne. Ponadto chronią ściany przed ściekającą wodą czy śniegiem, co pozytywnie wpływa na ich stan i żywotność. Dzięki gzymsom malowanie elewacji nie musi odbywać się w kilkumiesięcznych odstępach. A jak wiadomo jest to oszczędność czasu oraz środków finansowych dla właścicieli nieruchomości.

Gzymsy Okienne Zewnętrzne

Gzymsy Okienne Zewnętrzne to produkty, które są teoretycznie niewyróżniające się z tłumu, lecz potrafią mocno wpłynąć na pozytywny wygląd fasady. Mogą być umieszczane w formie podparapetowej lub nadokiennej lub w obu formach naraz. Dzięki nim można nadać nieruchomości charakter w stylu amerykańskim lub na przykład angielskim. Te niepozorne dekory naprawdę potrafią sporo namieszać w wyglądzie nieruchomości. Oczywiście jak najbardziej na plus!W naszej ofercie znajdują się aż 33 typy tych produktów. Wszystkie zostały zaprojektowane przez naszego doświadczonego grafika, który doskonale zna rynek sztukaterii i zmieniające się trendy. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo w naszej ofercie produkty idealnie odpowiadające Waszemu poczuciu estetyki.

Gzymsy Na Elewacji

Gzymsy Na Elewacji pełniły ważne role w architekturze już w czasach starożytnej Grecji czy starożytnego Rzymu. Wykorzystywano je na obiektach sakralnych oraz świeckich. W czasach baroku gzymsy przybierały najbardziej dekoracyjne formy. Pod koniec XX wieku najczęściej mogliśmy napotkać gzymsy odlewane z gipsu, natomiast od początku bieżącego stulecia obserwujemy ogromne zainteresowanie i rozkwit tak zwanej nowoczesnej sztukaterii. Jedną z jej zalet jest konkurencyjna cena. Warto więc w tym miejscu sprawdzić ile kosztują gzymsy Decor System.Firma sprzedaje tego typu produkty na metry bieżące w odcinkach liczących dwa metry. Cena zależy od wysokości i szerokości danego modelu. Najtańsze kosztują 31 złotych za metr bieżący, natomiast za te najdroższe i największe zapłacimy 73 złote za metr bieżący.

Gzymsy Elewacyjne sklep

Gzymsy Elewacyjne ze sklepu Decor System to sztukateria najwyższej jakości. Na rynku działamy już od roku 2005, kiedy rynek nowoczesnej sztukaterii w Polsce dopiero raczkował. Jako jedni z pierwszych postawiliśmy na komponenty ze styropianu, wzmocnione masą sztukatorską i wykonane tak zwaną metodą ciągnioną. Zapewnia ona równe krawędzie wszystkich komponentów, jak również równomierne rozłożenie masy po całej powierzchni dekoru. Tak przygotowana sztukateria wygląda bardzo profesjonalnie, co w prostej linii przekłada się na zadowolenie naszych klientów.Specjalnie z myślą o Państwa potrzebach, od poniedziałku do soboty działa nasza infolinia oraz dział handlowy. Jego pracownicy chętnie pomogą Państwu w doborze sztukaterii, opowiedzą o poszczególnych komponentach oraz przeprowadzą przez cały proces sprzedażowy. Można do nas pisać poprzez maila i czat, jak również zadzwonić na podany na stronie sklepu numer telefonu. Pracujemy w dni powszednie od 8:00 do godziny 18:00. W soboty z kolei od godziny 8:00 do 15:00. Zapraszamy do kontaktu i zakupów!